Видалення зубів без болю і сліз

 Часто буває, що всі спроби зберегти та вилікувати зуб марні. На жаль, таке трапляється занадто часто, тому для забезпечення максимально комфортного і безболісного процесу в клініці Сладент діють спеціальні правила, за якими ми видаляємо зуби.

Хочете, щоб видалення зуба стало простою процедурою, що не вселяє жах? Тоді вам варто відвідати клініку Придатко Ярослава Григоровича у місті Тернопіль. Але перед цим давайте переконаємося, чи дійсно ваш зуб потребує видалення і в яких випадках не варто цього робити.

Як відбувається видалення зуба ?

Видалення зуба – досить часто проста, але дуже делікатна процедура. Ми про це знаємо – і потурбувалися, щоб видалення зуба було:

безболісним – для цього пацієнтові вводиться знеболююче, це найнеприємніша частина процесу видалення зуба;

швидким – для цього лікар використовує спеціальні інструменти – хірургічні або класичні, залежно від типу процедури видалення зуба;

без неприємних наслідків – після процедури лікар розповість, що рекомендується і не рекомендується робити для швидкого процесу загоєння.

Це все. Насправді видалення зуба більш проста операція, ніж здається, і практично безболісна.

 Видалення зубів у дітей відбувається аналогічно та обов’язково досвідченим дитячим стоматологом. За допомогою приємного спілкування нейтралізується основна причина занепокоєння – страх, після чого зуб видаляється настільки ж швидко, як і було перераховано раніше.

Не тільки швидке видалення буде запорукою відсутності неприємних відчуттів і якнайшвидшого загоєння. Основний фактор – правильний догляд за ротовою порожниною і правила гігієни після видалення зуба. Про рекомендації стоматолога й гігієніста ви можете дізнатися нижче.

Правильний догляд за ротовою порожниною після видалення зуба

Після видалення зуба варто дотримуватися певних правил і рекомендацій стоматолога, які допомагають уникнути дискомфорту і ускладнень:

Не варто приймати їжу протягом декількох годин після процедури – це може пошкодити поверхню ясен і занести інфекцію.

Уважно стежити за місцем, де був зуб, а якщо воно сильно кровоточить, звертатися до лікаря.

При необхідності можна прийняти знеболюючий засіб.

Не варто пити, курити чи їсти гарячу їжу – всі ці дії можуть сприяти розчиненню згустку крові, який зазвичай утворюється в лунці після виривання зуба, що може призвести до появи больових відчуттів або збільшенню терміну загоєння ясен.

Також, у разі видалення зуба хірургічним шляхом не варто використовувати жорстку зубну щітку або відбілюючі засоби для полоскання рота.