Сучасна медицина досягла багато, але при цьому люди часто сумніваються, чи варто вибирати певну процедуру і які є при цьому ризики. Щоб розвіяти ці сумніви давайте поговоримо про імплантати, а точніше, про те, чому не варто боятися їх встановлення, і які існують причини вибору саме цього типу протезування.

Установка імплантату – чи варто її боятися?

Величезний досвід багатьох лікарів-стоматологів та фахівців підтверджує, що не варто боятися встановлення імплантів. Ці конструкції не лише допомагають відновити втрачений зуб або увесь зубний ряд, але мають значні переваги. До цих переваг відноситься:

–       Безболісна установка імплантату.

Незважаючи на поширену думку, операція зі встановлення імплантатів абсолютно безболісна. По-перше, біль відсутній, адже основна робота проводиться на кістковій тканині (саме туди і імплантується імплант), по-друге, для гарантії відсутності дискомфорту кожне вживляння супроводжується знеболенням тканини ясен, які злегка надрізають під час операції.

Після самої установки лікар також може провести знеболення, щоб уникнути неприємних відчуттів. Як кажуть наші пацієнти, вже через кілька годин можна насолоджуватися улюбленою їжею (не забуваючи прополоскати рот після прийому їжі).

–       Відсутність необхідності обпилювати сусідніх зубів.

Процедура установки ніяк не зашкодить сусіднім зубам, адже для кожного пацієнта виготовляється індивідуальна коронка і підбирається імплантат відповідного розміру. Це потрібно для того, щоб результат відновлення зуба був ідеальним, тобто, максимально природним.

–       Довгий термін служби імплантатів.

Так як імплантати виготовляються з міцного матеріалу – титану, їх середній термін служби складає близько 25 років. Звичайно, він може збільшуватися або зменшуватися, залежно від особливостей вашого організму і правильного догляду за ротовою порожниною.

–       Максимальна сумісність з кісткою щелепи.

Як говорилося раніше, кожен імплантат виготовляється з титану. Цей матеріал особливий – його повна інертність дозволяє максимально зростити імплантат і кісткову тканину, а також уникнути небажаних алергічних та інших реакцій. За статистикою, лише близько 1-1,5% імплантатів не приживаються з першого разу – в такому випадку може знадобитися друге відвідування лікаря.

–       немає необхідності знімати конструкцію та часто відвідувати стоматолога.

Знімні конструкції, які вибирає дуже багато людей, мають істотний недолік – їх легко «загубити» в найважливіший момент. І, що важливо, умовно – знімні конструкції знімаються тільки за допомогою фахівця. У той час власники імплантатів не потребують цього – їх зуби служать довго і бездоганно.

–       Привабливий результат.

Привабливий результат – основна перевага. Особлива структура імплантатів, їх індивідуальний підбір та створення максимально схожою на ваші власні зуби коронки дає найбільш оптимальний результат – зуби, які складно відрізнити від справжніх.

Звичайно, імплантати коштують дорожче, ніж інші системи протезування. Саме це і відлякує більшість людей. Але, розсудіть – скільки ви готові платити за 20-25 років можливості посміхатися бездоганною посмішкою і життя без проблем? Напевно, навіть більше.

Тому не варто сумніватися – дійте. Завітайте у нашу клініку Сладент у місті Тернопіль та подаруйте собі здорову та красиву посмішку!