Виправлення прикусу – відома і дуже болюча тема для дорослих і дітей, для більшості з нас ця процедура асоціюється з моторошними механізмами – некрасивими пластинками, які змушують дітей страждати від глузувань однолітків, а дорослим створюють незручності.
На щастя, так було раніше. Сьогодні виправлення прикусу це:

  • не боляче
  • швидко
  • може бути простим і непомітним

Як відбувається виправлення неправильного прикусу?

Виправлення неправильного прикусу проводиться досить просто – за допомогою сучасних брекет-систем. Ці брекет-системи можуть бути:

  • металевими
  • керамічними
  • сапфіровими
  • самолігуючими
  • лінгвальними

Основна особливість, яка об’єднує всі перераховані типи брекетів – вони виготовляються і налаштовуються індивідуально. Тобто, вся процедура коригування буде відбуватися в індивідуальному режимі, а брекети не заважатимуть ні в повсякденному, ні в особистому житті.
Але, незалежно від обраного типу брекетів, виправлення прикусу складається з декількох етапів:
– Спочатку пацієнт приходить в стоматологічну клініку, де ортодонт проводить огляд і надає рекомендації щодо виправлення прикусу, вибору брекетів.
– Встановлюється обрана брекет-система – її установка безболісна і швидка.
Після встановлення брекет-системи пацієнтові потрібно регулярно відвідувати ортодонтадля контролю процесу та регулювання. До речі, при виборі самолігуючих брекетів кількість відвідувань буде зведено до мінімуму, так як тільки ця брекет-система вимагає мінімального контролю з боку лікаря.
– через певний час (зазвичай виправлення прикусу займає не менше півтора року) лікар знімає брекети – і ви можете насолоджуватися повноцінним життям та ідеальними зубами.
У процедурі виправлення прикусу немає нічого страшного – вона безболісна і досить швидка. При цьому під час носіння брекетів можна не просто виправляти прикус, але і виглядати привабливо – особливо, якщо обрані сапфірові або керамічні брекети. Всі ці брекет-системи практично непомітні для оточуючих – ви зможете поєднувати повсякденне життя зі стоматологічної процедурою.
Думаєте, що виправлення прикусу доступно тільки дітям і підліткам? Це не зовсім так вызвать сантехника на дом – і, щоб ви переконалися в хибності цієї думки, пропонуємо вам продовжити ознайомлення зі статтею і дізнатися, в якому віці можна виправити прикус.

Коли можна виправляти неправильний прикус?

Виправляти неправильний прикус можна в будь-якому віці. Це підтвердили численні дослідження і досвід наших пацієнтів.
Для кожного віку рекомендується використовувати відповідні брекет-системи. Саме вони регулюють і час процедури, і її ефективність. Наприклад, для дітей до 16 років можна обирати будь-які брекети. У більш зрілому віці варто звернути увагу на самолігуючі брекети – їх функціональні особливості дозволяють отримати оптимальний результат за порівняно невеликий час.
Якщо підвести підсумок, можна побачити, що лікування прикусу – не найстрашніша процедура. Тому не варто чекати, поки проблеми зі здоров’ям або комплекси візьмуть верх – просто зверніться в нашу клініку Сладент в місті Тернопіль і будьте красивими.