Професійна гігієна – це комплекс процедур, спрямованих на оздоровлення органів і тканин порожнини рота, профілактику виникнення та прогресування стоматологічних захворювань.

Гігієна порожнини рота – це запорука здоров’я зубів. На жаль, не всі знають, як правильно чистити зуби, яка зубна паста необхідна і ще безліч важливих аспектів, пов’язаних із зубами і яснами. Але навіть людям, що мають усі навички правильного видалення зубного нальоту і гігієни порожнини рота, рекомендується хоча б раз на півроку відвідувати стоматолога. ()

Усі сучасні принципи проведення професійної гігієни порожнини рота дотримуються у клініці Сладент Придатко Ярослава Григоровича. Головною і метою клініки є навчити пацієнта правильно чистити зуби, регулярно доглядати за порожниною рота і таким чином знизити ризик виникнення стоматологічних захворювань.

Відчуття болю в яснах стало для вас вже звичним? Ви думаєте, що все минеться саме собою? На жаль, ні – потрібне грамотне і швидке лікування ясен, а також постійна профілактика, про особливості якої ми розповімо нижче.

А поки що ви можете дізнатися про те, які є ознаки захворювання ясен і чим вони загрожують. А також фахівці клініки Сладент  розкажуть про те, як цього уникнути і як відбувається лікування.

Як відбувається лікування ясен?

Лікування ясен, як і всі стоматологічні процедури, проходить декілька етапів.

Спочатку пародонтолог визначає причину захворювання, проводить ретельну візуальну і апаратну діагностику. З її допомогою можна дізнатися, чи є ризик виникнення пародонтиту або гінгівіту, а також визначити процес лікування.

Після діагностики пародонтолог призначає лікування. Залежно від причини виникнення захворювання ясен, типи лікування можуть бути такими :

  • лікування нехірургічними методами. На початкових стадіях захворювання ясен можливе лікування нехірургічними методами – чищенням зубів і їх коренів, скейкелінгом, а також поліруванням зубів. Як результат – вже на початковій стадії захворювання ясна набувають здорового вигляду, розвиток захворювання ясен припиняється;

  • лікування медикаментозними методами. Лікування медикаментозними методами зазвичай використовується в комплексі з іншим типом – нехірургічним або хірургічним лікуванням. Також до цього типу належать ін’єкції антибіотиків, які усувають або призупиняють запальні процеси.