Для багатьох з нас лікування зубів є великою проблемою. Так склалося, що в Україні, візит до стоматолога для багатьох людей асоціюється чи не з добровільним відвідуванням інквізитора. Причиною того є низька якість обслуговування старої вітчизняної стоматології, величезні черги в районних поліклініках і «страшні розповіді» друзів і родичів про власний досвід лікування зубів. Що вже й казати про протезування. Тому наші співітчизники неохоче йдуть лікувати зуби до стоматолога і часто лише тоді, коли терпіти зубний біль вже немає сил.

Проте за останні роки ситуація докорінно змінилася. Лікування зубів стало набагато приємнішою процедурою. Швидкий розвиток вітчизняної стоматології, освоєння найсучасніших засобів та методів і впровадження сучасних технологій у систему діагностики, профілактику та лікування хвороб зубів і порожнини рота. Усе це дозволило стоматології підняти якість обслуговування на абсолютно новий рівень, що відповідає рівню західної медицини.

Тепер похід до стоматолога перестане асоціюватися з пекельними муками. Медицина удосконалила методи знеболення, а стоматологічна техніка стала швидкою і точною, що дає можливість досягти відмінних результатів за декілька відвідувань стоматолога. Завдяки розвитку технологій видалення зубів здійснюється лише в крайньому випадку. У всіх інших ситуаціях сучасні методики дозволяють відтворити оптимальні форми, розміри і контури будь-якого зуба. Навіть така складна маніпуляція, як лікування зубних кореневих каналів, може бути легко виконана з використанням сучасних матеріалів та інструментів.

Тому відкладати візит до стоматолога не має сенсу, адже незначні зміни можуть бути скореговані за одне відвідування. Навіть якщо Ваш випадок складний і запущений, то найсучасніші методи лікування зубів і високркваліфіковані фахівці нашого центру допоможуть вирішити цю проблему. У цьому розділі висвітлюються сучасні методи лікування хвороб зубів і їх альтернативні варіанти. Ми розповімо Вам про такі хвороби зубів, як карієс, пульпіт, періодонтит, дефекти емалі та їх ускладненнях. Ви дізнаєтеся про сучасні матеріали для зубних пломб, діагностику хвороб зубів і нові методи знеболювання у стоматології, що дозволяють легко і безболісно проводити найскладніші процедури.

Чи буде боляче під час лікування зубів?

Які бувають пломби для лікування зубів?

З чого роблять пломби для лікування зубів?

Які пломби найбільш довговічні?

Що обрати – пломбу або вкладку?

Як лікують канали зубів?

Що таке зубозберігаючі операції?

Ми спробували відповісти на ці та багато інших питань, які ставлять наші пацієнти.